"Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby POLSKA Polska była, aby w Polsce po polsku się myślało" "Dla nas po Bogu, największa miłość - to Polska!
Miroslaw Mrozewski - costerin
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2012.03.01 10:59

Kto wsadził bombę do tupolewa

 

Kto wsadził bombę do tupolewa

 
DZIŚ POLSKA jest rządzona przez komunistów i współpracowników , Agenture ktora Służy ROSJI
 
Obserwując współwsprawców mordu Smoleńskiego oraz reżimowe łże media w Polsce czy nie czas już pytać

Kto wsadził bombę do samolotu prezydenta Lecha Kaczyńskiego ?
Wczoraj 29.02.2012 uczestniczyłem w spotkaniu z Dr. Markiem Laskiewiczem w Londynie.
Wysluchałem rzeczowego,popartego konkretną dokumentacją oraz bardzo logicznego wykladu. Pan Dr. Laskiewicz,człowiek o wykształceniu technicznym podkreślił że wiedza zasad fizyki jaką nabył poprzez swe wykształcenie nie pozwala mu wierzyć w żaden wypadek czy katastrofę.
Gdyby w Smolensku 10.04.2012 zdarzył sie wypadek ,należałoby zmienic wszelkie zasady fizyki.
Nie bedę dokonywał szerszego opracowania tego wykladu ponieważ umówiłem sie z Dr.Laskiewiczem na dłuższy wywiad który będzie opublikowany także w salonie24.pl.
Ponizej tresc listu zaproszenia na spotkanie - jest to tlumaczenie z jezyka angielskiego.
**** Smoleńsk – Brytyjska Analiza
Szanowny Panie / Pani

Jestem Kierownikiem zwiazku Wolnych Polaków w Wielkiej Brytanii – WPWB, podział PWWB. Urodziłem się i wychowałem w Londynie. Jestem członkiem kilku polskich instytucji , prowadze biura niektórych organizacji, takze Sekretarz Generalny Polskiego Towarzystwa Sztuki i Nauki za Granicą.

Chciałbym zaprosić Cię do WPWB na wykład o katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem ktora miala miejsce w dniu 10 kwietnia 2010 roku, w którym grupa -Rosja Putina- zamordowala czołowych polskich patriotów, z prezydentem RP panem Lechem Kaczynskim na czele. W celu odzyskania kontroli nad Polską. Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu w Senacie House, Malet Street, London WC1E 7HU, Uniwersytet centrum Londynu w dzielnicy Bloomsbury, w 6.30pm w środę 29 lutego 2012. Wykład będzie się koncentrować na faktach i analizie konsekwencji jak w mojej książce pod Smoleńskiem ISBN 1 871771 85 4, która zostanie wkrotce wydana.

Wcześniej WPWB zorganizował marsz przez Whitehall w niedzielę 11 grudnia 2011 i wydał petycję-list do 10 Downing St aby zwrócić uwagę na Mord Smoleńsk i wzywając o powolanie Międzynarodowej Komisji. WPWB organizowała multi-protest 1 lipca 2011 roku przeciwko obecnemu systemowi polskiemu, który współpracował z Rosją w tym morderstwie celem ponownego zdobycia władzy i  był Głównym organizatorem katastrofy. WPWB byl organizatorem Air Rajdu- Publicznego ktory odbył się na Trafalgar Square w niedzielę 10 kwietnia 2011 , był współorganizatorem konferencji w sprawie Smoleńska w dniu 30 stycznia 2011 r., na której przemawiał rosyjski dysydent i kandydat na prezydenta Władimir Bukowski .

Straszne ,Brutalne , NIEBEZPIECZNE FAKTY Smoleńsk = Katyń 2

Rosja Putina rozszerzyła swoje wpływy, teraz ponownie uzbrojona, notorycznie modernizujac bron nuklearna, od kiedy Putin zostaje premierem ponownie . Być może kryzys polityczny nastepujacy począwszy od tego roku,bedzie więc powodem ze Wielka Brytania znajdzie sie w niebezpieczeństwie, jak i  cały świat.

W katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem Rosja wyeliminowala 96 Polaków. Fakty potwierdzają to oskarżenie, że Smoleńsk to nie był przypadek. Rosja Putina celowo:

kłamała, np. twierdząc, że polski samolot dokonał 4 prób lądowania, podczas gdy oficjalny rosyjski raport MAK przyznał, że zrobił tylko 1 próbę

dokonano zniszczenia dowodów, np. Wrak samolotu został zdewastowany i pozostawiony w otwartym polu.

nie przekazano czarnych skrzynek i ponad 100 dokumentów do Polaków.

Oficjalny rosyjski raport MAK przyznał, że Smoleńsk control tower wprowadzal w błąd polskich pilotów . To jest kluczowy punkt.

Nie jest to możliwe w takim tempie, na niskim poziomie, tak blisko ziemi, na podlozu z miękkiego błota, że samolot byłby tak poważnie uszkodzony i wszyscy wewnątrz zabici. To była rzeczywiście termo-barowa bomba wsadzona do samolotu w Polsce, wybuch zniszczył samolot i zabił prawie wszystkich na pokladzie – na wszelkich ocalałych bezwzględnie wykonano w kolejnych 10 minutach przed przyjazdem karetek wyrok smierci poprzez rozstrzelanie. To tlumczay takze roznice czasu katastrofy jaka podawano od poczatku.

Więc Smoleńsk pokazuje Rosję. Jest to część jej tradycyjnej polityki mordowania tych, którzy nie chcą być rządzeni przez nią lub jej system kommunistyczny. Kommunistyczna Rosja, ktora przez USA jest określana jako państwo mafii, próbowala w Smoleńsk, zniszczyć polską niepodległość i kulturę podobnie jak komunistyczna Rosja w Katyniu , gdzie masowo mordowano polskich oficerów.

W Rosji komuniści rządza jawnie, nie potrzebuja pomocy współpracowników jak w Polsce. Nie ma opozycji w Rosji, ale jest słaba i nieskuteczna grupa ludzi - i w przeciwieństwie do Libii, NATO nie pomoże. Rosja jest zagrożeniem, szczególnie wobec Zachodu . Tak więc Rosja jest problemem dla całego świata, zwłaszcza Wielkej Brytani, Uni Europejskiej , USA i  NATO w szczególności oraz jej sąsiadów Chin, Japonii, Ukrainy, Estonii, gdzie toczy cyber-wojny.

Pytanie brzmi – Co z Rosja robić dalej? będzie prawdopodobnie wkrótce kryzys, w przeciwieństwie do 2004 roku Rosja nie wycofa się, co może przekształcić się w wojnę, która zniszczy Polskę, prawdopodobnie UK, ewentualnie USA,Zachodnia Europa i ironicznie Rosja sama, być może doprowadzi do nowej wojny w świecie, więc WW3 – wszystkie bomby jądrowe są tam nadal. W Jałcie USA i Wielkiej Brytanii ignorowano los Polski, tylko ze skutkiem tej ignorancji te kraje same były następnym celem Rosji. Smoleńsk to nie tylko los Wolnej Polski.

DZIŚ POLSKA jest rządzona przez komunistów i współpracowników , Agenture ktora Służy ROSJI

Obecny system w Polsce jest kommunistyczny . Prawie wszystkie jej komunistyczne struktury polityczne pozostały, zwłaszcza w administracji państwowej, sądownictwie i policji oraz tajnych sluzbach – którzy wciąż morduja polskich patriotów, ubiera się to w szaty wypadków i samobójstw. Nie było żadnych prób Norymbergi polskich komunistycznych oprawców i morderców, którzy nadal działają, np. ponad milion osób i ich telefony sa na podsłuchu. Wolna Polska pomogła komunizm obalic , jednak polscy komuniści z pomocą współpracowników obecnej władzy (1989-90 był set-up)przejeli wladze. Tak upadek komunizmu był tylko częściowy. Było to spowodowane niestety przez Lecha Wałęse ktory nie skakal przez mur, aby wejść do Stoczni Gdańskiej Lenina 14 sierpnia 1980 roku, Walesa był w rzeczywistości współpracownikiem komunistow , który został przywieziony przez komunistyczna tajna policje na teren stoczni, więc pozniej pomógł komunistom i współpracownikom zarządzac od 1989 roku.

Rosja przez Smoleńsk zainstalowala bieżący kommunistyczny rzad polski u władzy, gdyż służy on interesom zlodziejskiej polityki Gazpromu. Tak to jest Polska Putina , koń trojański Rosji w UE i NATO nie mówiąc ju żo sprawowowaniu prezydencji UE kiedy to wlasnie Polska mogla klasc nacisk na powolanie miedzynarodowerj komisji. To kolaborancki polski reżim komuninistyczny pomagał Rosji wyeliminować swój sprzeciw w sprawie Gazpromu ; nie próbował pchnąć śledztwa Smoleńskiego do przodu, nawet jeśli Rosjanie bezczelnie okłamywaly Polakow i swiat – lecz przeciwnie nawet pomogal poprzez zabójstwa niewygodnych świadków Smoleńska. Smolensk to nie był przypadek.

- petycja w +www.onepoland.

Dr Marek Laskiewicz, kierownik, PWWB 

 
5872 odsłony  średnio 2,7 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Marek Laskiewicz Smolensk Londyn zamach komunisci rezim salon24.
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Mirosław Mrozewski - Costerin, 2012.03.01 o 11:00
natychmiasy po publikacji powyzszy wpis zostal zablokowany na portalu salon24.pl

Witamy w Tuskolandzie -
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Paweł Tonderski, 2012.03.01 o 11:58
Jeżeli służymy Rosji, to dlaczego nasze polskie wojsko jest wysyłane na wojny w imię syjonistycznych, masońskich i izraelskich interesów na ich wojny, za które musimy my Polacy płacić z własnych kieszeni? Rząd amerykański oraz cały Biały Dom od dekad jest opanowany przez syjonistów i masonerię, w której prym wiodą ludzie o żydowskim pochodzeniu!

Kto w Polsce trzyma w swoich rękach media polskojęzyczne, czyżby Rosjanie, czy to Rosjanie ogłupiają polskie dzieci w polskich szkołach, czy to Rosjanie tworzą program edukacyjny w polskim szkolnictwie, czy to Rosjanie chcą nam w Polsce budować ich rosyjskie cerkwie, czy jakiś Rosjanin zasiada w polskim parlamencie, czy nasi politycy służą pod flagą unii europejskiej i NATO, czy służymy pod flagą Rosji i ich rządu federalnego z Moskwy, który tak jak nasz "polski" rząd wprowadza u nich święto Purim i Chanuka, a żydzi rosyjscy tańczą kilka razy w roku na placu kremlowskim.

Co robią obserwatorzy Rosji przy NATO, kto pozwolił Rosjanom na zainstalowanie rakiet w okręgu kaliningradzkim? Czy to nie jest właśnie ta tarcza antyrakietowa, która miała być zainstalowana w Polsce i w Czechach?

W czyich rękach są media rosyjskie, do kogo należą firmy dostarczające energię elektryczną w Rosji, w czyim posiadaniu są firmy wydobywające paliwa płynne w Rosji, kto jest ich właścicielem?

I na koniec, dlaczego kraje należące do NATO dozbrajają Rosję w najnowocześniejsze uzbrojenie, mam tutaj na myśli Włochy, Niemcy, Francję oraz Wielką Brytanię? Czy NATO powinno dozbrajać swojego potencjalnego wroga?

Dlaczego do Rosji wpuszcza się Czeczeńców i innych muzułmanów, jeżeli oficjalnie prowadzi się z nimi wojnę i ściga się ich za arabski terroryzm oraz za zamachy terrorystyczne, które miały miejsce w Rosji?

Dlaczego na ulicach rosyjskich miast giną w zamachach generałowie armii rosyjskiej oraz generałowie KGB/FSB?

Umowa na dostarczanie do Polski gazu z Rosji to jedna sprawa, widocznie za podpisanie takiej umowy ktoś z polskich polityków wziął ogromne pieniądze, jednak to nie zmienia faktu, że w Rosji Rosjanie również są pod niewolą żydowsko-syjonistyczno-bolszewicką.

To nie zmienia faktu, że najprawdopodobniej delegacja udająca się do Katynia została zamordowana, jednak miejsce tej zbrodni nie jest nam do dzisiaj znane, tak jak i wykonawca tego zamachu lub katastrofy, osobiście uważam, że to był zamach, jednak jak dotąd nie mamy na to, aby to potwierdzić żadnych dowodów. To jest tylko gdybanie.

Natomiast jeden z podsekretarzy stanu obrony Stanów Zjednoczonych w swoim oświadczeniu stwierdził, że w przypadku katastrofy smoleńskiej rząd amerykański nie zamierza się wtrącać w sprawy polskie i rosyjskie.

Czy tak powinien zachowywać się nasz sojusznik militarny, którym są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej?

A tak patrzą się na to sami Rosjanie.

+www.youtube.com

+www.youtube.com

Dlaczego Izrael w sprawie katastrofy smoleńskiej z dnia 10.04.2010 roku nie wydał oświadczenia i nie zajął w niej jakiejś zdecydowanej pozycji, przecież na pokładzie tego samolotu zginęło bardzo dużo żydów, którzy w Polsce rządzili tylko dzięki ich poparciu, między innymi poprzez ich przyjaciół z Opus Dei, Fundacji Batorego (Soros) oraz loży masońskiej tylko dla Żydów B'nai B'rith?

Do której m. in. należał doradca Władysława Sikorskiego Józef Hieronim Retinger, założyciel Grupy Bilderberg oraz Unii Europejskiej.

p.s.

Kto rozbroił i unicestwił armię polską, kto uśmiercił niedawno plan wybudowania 7 korwet "Gawron", kto rozbroił Polaków? Rosjanie? Czy NATO nie wie, w jakim stanie jest polska armia i jak jest uzbrojona oraz, ilu Polaków jest wyszkolonych, przynajmniej tak, żeby chociażby umieć strzelać z pistoletu albo z broni maszynowej?!

Czy w NATO nie wiedzą, że pod Smoleńskiem utraciło życie w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach 9 generałów NATO, w tym przyszły dowódca całego NATO?!

p.s. 2

Czy to Rosjanie promują żywność GMO, chipy RIFD, kontrole biometryczną, monitoring uliczny na każdym kroku, czy to Rosjanie wprowadzają ACTA, czy to Rosjanie wprowadzają na całym świecie podatki związane z emisją CO2, czy to Rosjanie rozpylają chemiczne chmury nad naszymi głowami, czy to Rosjanie chcą zaatakować Iran? Czy to Rosjanie pchają się do Polski jak jakaś szarańcza? Czy to Rosjanie zaatakowali swój własny naród w Nowym Jorku, Waszyngtonie, w Londynie i w Madrycie? Kto tak naprawdę stał za zamachami w Rosji na budynki mieszkalne, Teatr w Moskwie oraz na szkołę Biesłanie, chyba dobrze piszę? Rosjanie? Przecież KGB, to żyd na żydzie!

Czy to Rosjanie wykupują polską ziemię, przemysł, czy to Rosjanie zniszczyli nasz przemysł ciężki, w tym stocznie, górnictwo, huty?!

I przy tym wszystkim nie stwierdzam przecież, że Rosjanie są naszymi sojusznikami albo przyjaciółmi, ale trzeba się wreszcie obudzić, Polska nie jest w sytuacji, w której się znajdowaliśmy 1980 roku!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Piotr Świtecki, 2012.03.01 o 12:09
Jesteśmy eee... rozgrywani z wielu stron. Budowanie narracji wyłącznie wokół tego, że to źli Rosjanie zabili nam Prezydenta (który na dodatek Wielkim Mężem Stanu był) nie wydaje się, delikatnie mówiąc, właściwe.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Leszek, 2012.03.01 o 12:38
fajnie to napisałeś, ale może cytowany przez Costerina ekspert nie wie, że być może działa to tak: polskie "elity" o rodowodzie peerelowskim są obecnie sterowane z Moskwy, ale Moskwą sterują skąd inąd. To by tłumaczyło i tą bierność na śmierć dowódców nato i inne rzeczy.
Jak ja rok temu z okładem próbowałem na Salonie24 im tłumaczyć, że 10IV był wspólnym dziełem, swego rodzaju V rozbiorem to mnie zbojkotowali. Za dużo prawdy naraz poraża.
pozdrawiam,
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Mirosław Mrozewski - Costerin, 2012.03.01 o 13:13
przytoczylem tylko list zaproszenie na wyklad.
duzy wywiad bedzie za kilka dni.

Pan Dr. laskiewicz podziela ze tak powiem to co napisales i glosno o tym mowi,pisze.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Leszek, 2012.03.01 o 14:58
zatem czekam na ów wywiad. Może być ciekawy
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
w.red, 2012.03.01 o 14:02
Moim zdaniem to "dzieło" wielu zjednoczonych we wspólnym działaniu. A swoją drogą przypominasz sobie jak po około miesiącu zatrzymano człowieka Mossadu do "zadań specjalnych" w Polsce (i szybciutko wydano go Niemcom, którzy się o to zwrócili)?
Nie wiem czy była to katastrofa spowodowana zamachem, czy też rację ma FYM. Dla mnie był to z pewnością zamach stanu. I za to powinno się winnych skazać na dożywocie bez prawa do amnestii w przyszłości.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Leszek, 2012.03.01 o 15:04
No właśnie, ponoć nie ma żadnych śladów odprawy itp. Ale na jedno wychodzi. Ktoś ich w taki czy inny sposób wyeliminował a Polskę upokorzył w stopniu takim, który poddaje w watpliowść nasz suwerenny byt. Ja swoje rozumowanie opieram na kilku oczywistych poszlakach:
- cała prawie elita konkretnej opcji politycznej przestaje istnieć pomimo ochrony, służb, procedur itp
- prawa fizyczne zaprzeczają by katastrofa taka mogła mieć aż takie konsekwencje, są poważne wątpliwości co do oficjalnej wersji, są nagrania z wystrzałami itp.
- w nieodległej przeszłości były łudząco podobne katastrofy, co uprawdopodabnia hipotezę, że te wcześniejsze katastrofy mogły być osrzeżeniami
- po 10IV nasiliły się rzadkie wcześniej działania (np. opryski z powietrza w Polsce), związane z operacjami wykonywanymi przez siły powietrzne
- elita ta jest skonfliktowana z konkurencją polityczną i prawie wszystkimi centrami władzy na Świecie (z Rosja przez politykę wschodnią, z Niemcami przez ciągłe stawianie się, z UE z podobnych powodów, z NWO bo nie chce wprowadzenia euro, wspiera Rydzyka, itp., o czym poniżej)
- ośrodek ten, prowadząc w/w działania nie tylko bruździ w czyichś planach ale jeszcze daje niebezpieczny przykład niesubordynacji wobec NWO i stawiania się mocarstwom; przykład, który "woła o ukaranie" by nie znalazł zbyt wielu naśladowców
- prawdopodobnie powodowany desperacją (przeonanie o "wyru...niu" nas w polityce globalnej) ośrodek ten inicjuje prace w kierunku powołania bloku państw bliskowschodnich i środkowoeuropejskich, co jest istotnym zagrożeniem dla zaawansowanej globalnej gry.
- grupa ta, rzecz bez precedensu, doprowadziła do likwidacji mocnej służby specjalnej... z koneksjami
- pomimo niechybnej porażki w wyborach, w tym zawirowanym świecie jest to opozycja, która może powrócić do władzy

To się musialo tak skończyć, bo możliwości retorsji za to są żadne. I tu leży problem po stronie ośrodka LK. Zablefowano w sytuacji, gdy ktoś stał za plecami i patrzył w karty. Zaboksowano w zbyt wyskoiej kategorii wagowej. Teraz będzie Polsce jeszcze trudniej niż za LK.

Wyszło na to, że jesteśmy krajem słabym, o zerowej zdolności odwetu i małej wiarygodności jako patrnera w rozwiązaniach alternatywnych wobec NWO. Dlatego w tej sytuacji kierowanie energii na głoszenie, że wypowiedziano nam wojnę, w sytuacji jaką mamy, jest trochę niepokojące. Prawdę trzeba poznać, np. po to by mieć pewność, że ci ludzie naprawdę zginęli, kto zginął a kto nie. Bo jeśli nie wszyscy zginęli, to znaczy, że dywersja nie ogranicza się do podłożenia bomby termobarycznej...

I oto właśnie Polska, wiadomo co się stało, a przez ostatnie dwa lata cała para szła w gwizdek. Jak tu może być dobrze. W Polsce w ogóle jest problem z oceną szans powodzenia różnych działań, oraz konsekwencji ich (nie)podejmowania
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Leszek, 2012.03.01 o 15:08
aha, i kolejna ciekawa rzecz, co się z owym agentem stało? Czy w Niemczech dostał "ochronę" czy naszej władzy nie stać było na wymierzenie adekwatnej kary.
Podbno samo jego pojawienie się było jak wystawienie się do aresztowania, więc na pierwszy rzut oka wyglądało to na pretekst by zerwać współpracę wywiadowczą czy wojskową. Pretekst by usztywnić stanowisko wobec Polski, bez ogródek żądać owych miliardów. Zresztą w kilka miesięcy podziałało i ekipa udała się za morze by negocjować warunki kapitulacji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Mirosław Mrozewski - Costerin, 2012.03.01 o 15:23
wiec propozycja moze jakies pytanie do pana Laskiewicza z Londynu

to o Zydku juz notuje i na pewno zapytam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Leszek, 2012.03.01 o 15:35
tak na gorąco, może się wypowie jako inżynier czy realną jest np. hipoteza FYMa, czy realnym jest by korzystając z zsłony mgły rozrzucić z owego latającego tam iła spraparowany wcześniej wrak, czy możliwe jest fałszowanie pod tym kątem skrzynki i nagrań wieży z pilotem (np. znajdującym się gdzie indziej).
Pollityczne pytania owszem zadać można, ale musiałby być przeraźliwie głeboko w temacie by znać na nie odpowiedzi :-!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
w.red, 2012.03.01 o 16:01
Leszku. Koncepcja FYM-a jest tak samo prawdopodobna jak i koncepcja bomby czy nadajników. Wszystkie mogą być w jakimś stopniu prawdziwe. Ale nie mamy dowodów (i mieć ich raczej nie będziemy). Bo tupolew nadal sobie leży na tamtym lotnisku. A żeby było ciekawiej zamierzają opchnąć drugiego będącego w naszym posiadaniu.
Dlaczego to uważam za ważne? Bo tak się składa, że każde urządzenie składa się z elementów. Na których z reguły (w poważniejszych i odpowiedzialnych konstrukcjach) znajdować się powinny odpowiednie oznakowania fabryczne.
A tego zrobić się nie da bo "trupa" brak. A po drugie zadbano o to by ślad po większości takich zapisów wyparował, choć powinny znajdować się w książce serwisowej.
Co do oryginalności zapisu czarnych skrzynek akurat w tym przypadku nie da się jej stwierdzić. Co najwyżej na nagraniach można próbować dojść śladów "obróbki". Ale i tak zawsze to będzie jako mniej lub bardziej prawdopodobne, zaś nigdy pewne. Skala zaniechań i kombinacji sprawiły że prawda jakakolwiek by nie była zawsze będzie w jakimś stopniu wątpliwa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
w.red, 2012.03.01 o 15:45
Jak przypuszczam w Niemczech go po prostu wypuszczono wolno (nawet Angela wie na co i z kim może sobie pozwolić)
A nasi go oddali bo w końcu kto w tym kraju rozdaje karty?
LK wydawało się że prześcignie Masarina i się przeliczył (razem z bratem). Z resztą co do ich intencji nie jestem na sto procent przekonany.
Opozycja "koncesjonowana" nie zginie bo na to sobie nie mogą pozwolić. A innej nie odpuszczą do głosu.
Chyba że ludzie wywalczą sobie zmianę obecnej ordynacji wyborczej i konstytucji w sprawie referendów. Bo tylko tak da się coś zrobić by odrestaurować państwo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Joe Chal, 2012.03.02 o 12:23
Mysle, ze pan Mrozewski ma duzo informacji z pierwszej reki. Bo duzo czyta, kontaktuje sie z ludzmi i sam docieka tych informacji a przede wszystkim potrafi to jakos ulozyc w calosc!
Joe Chal
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Bardzo dobre pytania, Panie Pawle. 
Hanys, 2012.04.06 o 22:53
Celnie postawione. Bardzo piękne i wzruszające piosenki rosyjskich bardów-patriotów, które Pan zalinkował.
Gratuluję jasności umysłu. Jestem pod wrażeniem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bardzo dobre pytania, Panie Pawle. 
Piotr Świtecki, 2012.04.07 o 08:36
To, co Pan robi, to jednak dezinformacja.
Niemniej - jestem pod wrażeniem i pocztytuję to sobie i portalowi za zaszczyt...
Pozdrowienia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bardzo dobre pytania, Panie Pawle. 
Hanys, 2012.04.07 o 10:12
Niby dlaczego dezinformacja?

Czyżby to Pan sam postawił te pytania, a nie Pan Paweł?
Rzadko piszę komplementy, ponieważ moje poglądy są zakręcone jak ruski termos i mocno odbiegają od poglądów większości.

Ja z kolei nie za bardzo rozumiem, dlaczego mój komplement akurat Pan sobie poczytuje za zaszczyt.
Pan Paweł równie dobrze mógłby umieścić swój komentarz na portalu "Kurza łapka", a nie na "Polakach.org". Ja pogratulowałem jemu osobiście, a nie portalowi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bardzo dobre pytania, Panie Pawle. 
Piotr Świtecki, 2012.04.07 o 10:28
Sobie - że tu jestem. Portalowi - że przyciągnął Pana uwagę, czas i energię.
A do wyrazów uznania dla Pawła szczerze się przyłączam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bardzo dobre pytania, Panie Pawle. 
Hanys, 2012.04.07 o 11:53
Spodziewałem się innej odpowiedzi.
Ma Pan klasę :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.01 o 16:14
Mirek.

UWAGA....................uwaga na treść tego art.!!!

Aż zadam pytanie, czy mieszkasz w Polsce czy jesteś tzw światowcem???Ja nie dlatego, aby Ci zabraniać pisać na naszym-waszym portalu. Tylko aby uświadomić wszystkich Polaków czytających Twój tekst. To jest oczywiście tylko moje zdanie, tak poprostu myślę i tak odbieram ten art - Czysta propaganda żydokomunofaszystowska. Oby Polacy nie uwierzyli w przesłanie tego artykułu!!!
Dzięki komentowi Pawła Tonderskiego już nie muszę nic więcej pisać. On to tak wspaniale i dogłebnie wyjaśnia - więc nie będę pisał tego samego. Na moje oko to jakiś bardzo cienki ten doktor. My Mirek propagandy unikamy, nie prowadzimy propagandy antypolskiej na naszym portalu. Bo ja to odczytuję jednoznacznie - Polacy do broni i lać Ruskiego!!!
Rzeczywistość jest inna. My dzisiaj powinniśmy się z Rosjanami zjednoczyć. Nawet bym dodał na dobre i złe. O "katastrofie" już się opisałem, wiec nie podejmuję tematu - można poczytać moje wypowiedzi na moim blogu. Od pierwszej chwili byłem przekonany, że to zamach. Co mogę dodać dzisiaj, że to zamach międzynarodowy - dla mnie tak. Tylko ja rozumię przez miedzynarodowy. Jako przez jedną "rodzinę" I to mało istotne czy on robi dzisiaj za Polaka, Rosjanina, Amerykanina, Niemca, Francuza itd. Pisałem i o tym, że ci co "zginęli" w wypadku, mogą sobie spokojnie gdzieś żyć. My nie mamy nawet dowodu na to, że pochowane są, ich ciała!!! Nie chcę sie kopać z końmi, ale pisałem o tym - czy ci co "zginęli" to napewno Polacy - proszę ich wymienić. Czy ci co "zginęli" to napewno Polscy patrioci. Dla mnie to są pytania retoryczne. Cały ciąg dochodzenia do prawdy jest sprowadzany na boczne tory przez wszystkich nazwijmy to światowców. Ten Rosjanin wie o co chodzi i ja się z nim zgadzam - +www.youtube.com - link podany przez Pawła. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Joe Chal, 2012.03.02 o 23:28
"My dzisiaj powinniśmy się z Rosjanami zjednoczyć. Nawet bym dodał na dobre i złe."

Wlasciwa polityka Panstwa nie polega na jednoczeniu sie z kimkolwiek. /R Opara tak samo twierdzi jak pan/, Oczywiscie Niemcy sie ciesza z tego bo on chce im oddac cale Pomorze, Slask i czesc Wielkopolski a Rosja zaciera rece bo wtedy stracimy niepodleglosc na zawsze.
Zapomnial pan dodac, ze rowniez pan proponuje opuszczenie NATO?
Pozdrawiam
Joe Chal
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.03 o 00:08
Joe Chal.
Właściwa polityka??? My nie mamy wogle polityki. Jeśli rządy niemiec, Rosji itd są pod jedną ręką to i tak sojusze nie mają znaczenia, bo z kim. Pisałem oczywiście teoretycznie ze względu, że Polska - Polacy nic nie mają do powiedzenia. Miałem też na myśli Rosje Rosyjską a nie jak obecnie soviecką. Rosja ma ziemi i bogactw pod dostatkiem, a niemcy jak zwykle mają za ciasno. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.01 o 23:42
Mirek.
Znalazłem jeszcze to - Widziane z USA: Kolejny słaby punkt Zespołu Parlamentarnego Macierewicza -
- +www.bibula.com.

Mogę tylko Ci dopowiedzieć, że Macierewiczowi też nie wierzę. Nasz rząd, nasz sąd. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Joe Chal, 2012.03.02 o 12:36
Zwykle jest tak, ze jezeli jedna strona zaczyna klamac to ta druga strona nie ma innego wyjscia jak zaczac robic to samo i wtedy nastepuje eskalacja klamstw. Ten kto nie rozumie o co w tym chodzi moze sobie zeby polamac na probie zrozumienia lub zlapie za pistolet i strzeli sobie w policzek.

Taka jest wlasnie - polityka!!!
Milego dnia
Joe Chal
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.02 o 12:50
Joe Chal.
Ja tak do tego podchodzę - o prawdę walczyć w tym przypadku to nawet nie ma komu. A więc jest i długo zostanie kłamstwo. "My" wiemy, że to był zamach. Oni dochodzeniem błaźnią się na wszystkich liniach. Pozostaje tylko pocieszenie, że oni wiedzą, że my wiemy - kabaret trwa. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Joe Chal, 2012.03.03 o 01:19
Zgadza sie a naigorsze jest to, ze "Wszyscy wiedza" i nikt nas nie wesprze!
Dlatego Polska i tylko Polska pomalu moze sie odbudowac madra polityka madrych ludzi - "A mamy takich?"
Joe Chal
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.03 o 14:54
Joe Chal.
Ja "wbrew światu" zawsze bronię i broniłem dobrego imienia Polaków. Dlatego jak Ty wierzę w Polaków i ich mądrość. Narazie jesteśmy pod okupacją. Dlatego jest żle. Do wolności zapewne nie dożyję, ale dzisiaj historia biegnie błyskawicznie. Jeszcze wszystko możliwe. A sprawę Smoleńska wyjaśnią internauci. Już wszyscy zainteresowani wiedzą, że to był zamach. Poprostu te głęby nie potrafią oszukać praw fizyki. A fizycy dają sto procent na zamach. Dla mnie to nic nowego, od II wś Polską rządzili i rządzą mordercy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
Joe Chal, 2012.03.04 o 20:55
Fizyki sie nie oswzuka!
Milego Dnia.
Joe Chal
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa 
NSPAP, 2012.03.10 o 19:08
Bombą był L. Kalkstein-Kaczyński a zapalnikiem jego osobisty brat Yaro.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
JEDYNA PRZYCZYNA UPADKU TU154. 
NSPAP, 2012.03.11 o 15:05
Gdyby wzmiankowany inżynier, a także wielu innych, w tym z Komisji Anody-Elektrody przyjrzeli się profilowi terenu w pionie, przyczyna katastrofy stałaby się od razu jasna.
Ponieważ z niewymuszonej(???) chęci lądowania załoga zamiast po standardowej, stromej ścieżce wybrała płaską, mimo ogromnego talentu Protasiuka nie uwzględniła faktu, który się założę, nie jest również uwzględniony na mapach podejścia, że przed samym lotniskiem, na obszarze między nieszczęsną brzozą a leśną drogą 100 m dalej teren wznosi się 20m ponad płytę lotniska.
Protasiuk dobrze ustalił zarówno azymut jak i profil podejścia "z pamięci" od ostatniego pobytu.
Niestety, taka mała różnica wysokości terenu nie jest możliwa do stwierdzenia z pułapu nawet przy dobrej widoczności.
Gdyby nie wyjątkowe cechy osobowości Protasiuka charakterystyczne tylko dla aryjczyków, nikt inny w takich warunkach a nawet lepszych nie zdecydowałby o takim pilotażu z braku umiejętności po prostu.
Niestety, niewielki, niezawiniony błąd stał się przyczyną koszmaru.
Warto sprawdzić mapy obszaru, czy jest tam zaznaczona ta górka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
[...]
A.B.C. → Mirosław Mrozewski - Costerin
[...]
A.B.C. → Mirosław Mrozewski - Costerin
Re: Bardzo dobre pytania, Panie Pawle.
Hanys → Piotr Świtecki
Re: Bardzo dobre pytania, Panie Pawle.
Piotr Świtecki → Hanys
Re: Bardzo dobre pytania, Panie Pawle.
Hanys → Piotr Świtecki
Re: Bardzo dobre pytania, Panie Pawle.
Piotr Świtecki → Hanys
Bardzo dobre pytania, Panie Pawle.
Hanys → Paweł Tonderski
JEDYNA PRZYCZYNA UPADKU TU154.
NSPAP → Mirosław Mrozewski - Costerin
Re: Kto wsadził bombę do tupolewa
NSPAP → Joe Chal
Re: Nie kłam Ryszardzie
Paweł Tonderski → Mirosław Mrozewski - Costerin
Re: Nie kłam Ryszardzie
radzio → Mirosław Mrozewski - Costerin
Re: Nie kłam Ryszardzie
Mirosław Mrozewski - Costerin → Paweł Tonderski
Re: Nie kłam Ryszardzie
Piotr Świtecki → radzio
Re: Nie kłam Ryszardzie
radzio → Mirosław Mrozewski - Costerin
więcej…